Благодійність, братська любов, гармонія.

Сучасні виклики

Наша мета

Права людини та свобода віросповідання.

Ми відстежуємо та боремося з антисемітизмом та іншими порушеннями прав людини. Ложа Бней Бріт Чернівці прагне об'єднати зусилля для боротьби з антисемітизмом і старанно працюємо над тим, щоб спонукати різні громади і суспільства боротися з антисемітизмом на всіх рівнях, доносячи цю ідею до урядовців державних і місцевих органів, проводячи акції в навчальних закладах і виступаючи в засобах масової інформації.

Через наші можливості міжобщинних зв'язків ми відіграємо активну роль у розвитку релігійної толерантності та співпраці на міжнародному рівні.

Наша мета

Захист прав літніх людей та забезпечення житлом.

Серед завдань Ложі є також забезпечення доступним житлом для літніх людей у регіоні. Наразі поки що це завдання знаходиться в стадії розробки, проте правління не випускає з зору будь-яку можливість у наданні орендного житла літнім людям з обмеженими доходами. Житло для літніх людей повинно бути відкрите для всіх осіб, які не здатні самостійно забезпечити себе місцем проживання, незалежно від релігії, статі, фізичних вад чи національного походження.

Тому безпрецедентний досвід Бней Бріт у захисті людей похилого віку та увага до питань старіння дає нам можливість також служити авторитетним голосом з безлічі питань, що стосуються людей похилого віку, включаючи соціальне забезпечення та медичне страхування.

Наша мета

Допомога громадам та ліквідація наслідків стихійних лих.

Ложа Бнай-Бріт відшукує кошти для допомоги жертвам війни і катастроф в своєму регіоні. Ми продовжуємо допомагати як окремим нужденним, так і громадам ще довго після того, як надзвичайна ситуація закінчується. Волонтери Бней Бріт також беруть активну участь у житті місцевих громад, реалізуючи різноманітні проекти, включаючи роздачу матеріальної допомоги і святкової їжі літнім єврейським мешканцям і нужденним, які інакше не мали б до неї доступу, збір і роздачу продуктів харчування притулкам, щоб нагодувати голодних, а також надання необхідного обладнання для забезпечення життєдіяльності підопічних в умовах військового конфлікту.

Меню
Маєте запитання? Пишіть нам: info@jews.cv.ua vadim@jews.cv.ua shpasa@jews.cv.ua
Керівник +38 (096) 328 54 20 Секретар +38 (066) 335 28 00